Olimpos Adrasan Phaselis Kemer Side
Alanya Antalya Çıralı Yanartaş Kurşunlu Şelalesi
‘’ yüzyıllardır yanan ateşin ışığında ağaç evler ve buram buram tarih kokan cennet koylar ’’

11 - 14 Ağustos,  25 - 28 Ağustos 2022

2022 1. Gün

Saat 21.00’da istasyon meydanında buluşmamızın ardından saat 21.30’da Pozantı, Ereğli, Konya, Akseki, Manavgat yol güzergâhından Antalya / Çıralı ’ya hareket ediyoruz.

2022 2. Gün

Sabahın ilk ışıkları ile varacağımız Adrasan’da alacağımız kahvaltımızın ardından ekstra tekne turuna çıkıyoruz. Tüm gün boyunca Akdeniz’in en güzel koylarında yüzme molaları vereceğimiz rotamızda Akseki, Ceneviz ve Sazak Koylarının berrak ötesi sularında denize girip teknede yemek yiyebileceğiz. Bu eşsiz mavi yolculuk sonrası tekrar Adrasan’a dönüş ve otobüsümüzle cennet köşesi Olimpos’a gideceğiz. Burada konaklama yapacağımız ağaç ev konseptindeki ağaç otelimize yerleşmemizin ardından Olimpos Antik Kentini gezmek üzere yürüyüşümüze başlıyoruz. Antik kent gezimizin ardından otelde akşam yemeğimizi alacağız. Otelde alacağımız akşam yemeğimizin sonrasında asırlardır yanan efsanevi Yanartaş’ı görmek üzere gece yürüyüşüne çıkıyoruz. Yanartaş gezimizin ardından otele dönüş ve serbest zaman. Otel ve çevresinde yer alan barlarda eğlenip gecenin tadını çıkarabilirsiniz.

2022 3. Gün

Günaydın… Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da Olimpos’tan ayrılıp Phaselis’e gidiyoruz. Su kemerleri, hamam, agora ve tiyatrosu ile Akdeniz’in gizli güzelliği Antik Kent Phaselis’te mola veriyoruz. Antik kenti gezerek ulaşacağımız plajda vereceğimiz yüzme molası sonrası buradan ayrılıp Kemer’e geliyoruz. Akdeniz’in önemli tatil beldelerinden olan Kemer’de vereceğimiz serbest zamanımızı plajda hem yüzme hem de öğle yemeği molası olarak değerlendireceğiz. Buradan ayrıldıktan sonra Kral Attalos’un şehri Antalya’ya gidiyoruz. Antalya’da ilk durağımız Kurşunlu Şelalesi olacak. Çok özel doğa fotoğrafları çekebileceğiniz ve keyifle yürüyüş yapabileceğiniz film stüdyolarını aratmayacak güzelliklere sahip Kurşunlu Şelalesinde vereceğimiz serbest zaman sonrası Antalya’da konaklama yapacağımız 4* Otele hareket ediyoruz. Otelde odalara yerleşme ve alacağımız akşam yemeği sonrası rehberimizin vereceği saatte lobide buluşup otobüsümüz ile Antalya Kale İçi turumuzu yapmak üzere hareket ediyoruz. Yivli Minare, Tarihi Konaklar ve ışıl ışıl sokaklar arasında yapacağımız yürüyüşümüz sonrası birbirinden güzel mekânlarda günün yorgunluğunu atıp bir şeyler içebilirsiniz. Gecenin sonunda otele dönüş ve geceleme.

2022 4. Gün

Günaydın… Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da otelden ayrılıp Side’ye gidiyoruz. Antik dönemde Pamfilya’nın en önemli Liman Kenti olan ve geniş bir yarımada üzerinde kurulan Side Antik Kenti’nde yapacağımız yürüyüş ile Side Antik Kenti’nin baş tanrılarından biri olan Apollon’a ithafen yapılan tapınağı ve antik kenti oluşturan diğer yapıları gördükten sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Alanya’ya geliyoruz. Burada vereceğimiz ekstra yemek molası sonrası Bozyazı, Silifke yol güzergahından seyrine ve keyfine doyamayacağınız bir yolculuk sonrası geç saatte (01.00 - 02.00 suları) Adana’ya geleceğiz. Bir başka turda görüşmek dileğiyle…

Tarih Açıklama
25.08.2022
NAKİT & K.K TEK ÇEKİM K.K 3 TAKSİT K.K 6 TAKSİT
KİŞİ BAŞI
0-2 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)
3-6 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)
7-11 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)
TEK KİŞİ KONAKLAMA FARKI

FİYATLARIMIZ İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI KONAKLAMA FİYATLARIDIR. KİŞİ TEK KALMAK İSTERSE OTEL SEÇİMİNE GÖRE TEK KİŞİLİK KONAKLAMA FARKINI TUR ÜCRETİNE EKLEMEK ZORUNDADIR. TAKSİK SEÇENEKLERİ WORLD - AXESS - MAXİMUM BONUS BANKA KARTLARINA YAPILMAKTADIR. 3 YAŞ ALTI ÇOCUK KOLTUK ALMAZSA SADECE 90 TL SİGORTA ÖDER.

TUR ÖNCESİ ÖDEME ALINMAMIŞ HİÇ BİR REZERVASYON TARAFIMIZCA KESİN SAYILMAMAKTADIR

Uyarı

Turun gidişatını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmenizi öneririz.  3 Kişilik odalarda genellikle ek yatak uygulamasının olduğunu bilerek kayıt yaptırdığınızı kabul ederiz.

 

Not

Turumuzun başlangıç noktası Adrasan olup devamında Tekne Turu ve Yüzme Ağırlıklı bir Gün olacağı için plaj çantanızı ve malzemelerinizi ayrıca otobüs içinde yanınıza almanız gerekmektedir.

Tur Adı Olimpos Adrasan Phaselis Kemer Side
Tur Tarihi 25.08.2022
Gezilecek Yerler Olimpos Adrasan Phaselis Kemer Side Alanya Antalya Çıralı Yanartaş Kurşunlu Şelalesi
Geceleme 2 Gece 3 Gün
Ulaşım Otobüs
Kalkış Noktaları Adana
Kişi Başı 2390 TL
Bu Tura Neden Gitmeliyim ? ’’yüzyıllardır yanan ateşin ışığında ağaç evler ve tarih kokan cennet koylar’’ tatil yapmadıysan çok iyi bir seçenek...

Bu Turu Paylaş