tarihin izinde aşk şehri sagallasos

ISPARTA BURDUR AFYON KONYA

Sagallasos Antik Kenti, Burdur Gölü, Salda Gölü, Kuyucak Köyü
Lavanta Bahçeleri, Sille Rum Köyü, Kelebekler Vadisi, Mevlana Müzesi
03 - 05 Temmuz, 10 - 12 Temmuz, 17 - 19 Temmuz, 24 - 26 Temmuz
Arkeoloji Bir Tutkudur

2020 1. Gün Cuma:

Saat 22.30’da istasyon meydanında buluşma ve 23.00’da Konya yol güzergâhından Isparta’ya hareket ediyoruz.

2020 2. Gün Cumartesi:

Sabah saatlerinde Isparta’ya varış ve burada alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından göller bölgesinin gül kokulu şehrinde yapacağımız panoramik şehir turumuzun ardından Sagallasos Antik Kenti’ne gidiyoruz. Roma döneminin Anadolu’daki en ihtişamlı kentlerinden bir tanesi olan Sagallasos gezimiz esnasında Konut, Agora, Hamam, Tapınak, Kilise, Kütüphane kalıntıları ve kentin simgesi haline gelen ve döneminde bu çeşmeden su içenlerin birbirlerine aşık olduğuna inandıkları Antoninler Çeşmesini göreceğiz. Antik kent gezimizin ardından Burdur Gölü kıyısı boyunca Salda Gölü’ne hareket. Türkiye’nin Maldivleri olarak ün yapan göl kenarında, bembeyaz kumların çevrelediği, mavinin her tonuna ev sahipliği yapan ve suyunun tatlı olma özelliği ile turistlerin ilgisini çeken gölde dileyen misafirlerimiz yüzebilirler. Salda Gölünde geçireceğimiz zamanımızın ardından Lavanta Tarlaları ile ünlü Kuyucak Köyü’ne gidiyoruz.  Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk sonrasında varacağımız Kuyucak Köyü’nde Lavanta Tarlalarında geçireceğimiz serbest zamanımızın ardından fotoğraf çekimlerimizi ve lavanta ürünlerinden alışverişlerimizi tamamladıktan sonra Isparta’dan ayrılıp Afyon’a gidiyoruz. Burada konaklayacağımız 5* Akrones Termal Otele varış ve odalarımıza yerleştikten sonra çamuru ve termal suyu ile meşhur bölgenin en delüx otelinde termal havuz ve spa bölümlerinde faydalanarak günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Otelde alacağımız açık büfe akşam yemeği sonrası otel eğlence aktivitelerinden hareket ediyoruz.

2020 3. Gün Pazar:

Günaydın, otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00’da Konya’ya hareket ediyoruz. Saat 12.30 sularında varacağımız Konya’da ilk olarak panoramik şehir turumuzu yapıyoruz bu turumuz esnasında Karatay Medresesi, Alaaddin Tepesi başlıca görülecek önemli noktalar olup sonrasında ekstra öğle yemeğimizi aldıktan sonra Kelebekler Vadisine gidiyoruz. 3500 metrekarelik alan içinde yer alan 98 türe ait 20bin bitki ile oluşturulmuş tropikal bir alanda 15 türe ait birbirinden güzel kelebekler eşliğinde bu özel yapıyı gezdikten sonra Eski bir Rum köyü olan Sille’ye hareket ediyoruz. Kayalara oyulmuş Kilise ve Rum Evlerini görerek yapacağımız yürüyüşüz sonrası Osmanlı dönemine ait Taş Köprüyü de gördükten sonra Adana’ya doğru yola çıkıyoruz. Ereğli, Ulukışla yolu üzerinden geç saatte Adana’ya varış ve turumuzun sonu. Bir başka turda görüşmek dileğiyle…

Tarih Açıklama
17.07.2020
24.07.2020
NAKİT & K.K TEK ÇEKİM K.K 3 TAKSİT K.K 6 TAKSİT
KİŞİ BAŞI 530TL 545TL 560TL
0-2 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 90TL 90TL 90TL
3-6 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 290TL 300TL 320TL
7-11 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 430TL 445TL 460TL
TEK KİŞİ KONAKLAMA FARKI 150TL 545TL 170TL

FİYATLARIMIZ İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI KONAKLAMA FİYATLARIDIR. KİŞİ TEK KALMAK İSTERSE OTEL SEÇİMİNE GÖRE TEK KİŞİLİK KONAKLAMA FARKINI TUR ÜCRETİNE EKLEMEK ZORUNDADIR. TAKSİK SEÇENEKLERİ WORLD - AXESS - MAXİMUM BONUS BANKA KARTLARINA YAPILMAKTADIR. 3 YAŞ ALTI ÇOCUK KOLTUK ALMAZSA SADECE 90 TL SİGORTA ÖDER.

TUR ÖNCESİ ÖDEME ALINMAMIŞ HİÇ BİR REZERVASYON TARAFIMIZCA KESİN SAYILMAMAKTADIR

Önemli Not

Koltuklarımız numaralı olup ödeme esnasında makbuzunuza yazılacaktır. Kayıt esnasında vereceğiniz eksik bilgi dolayısı ile sigorta kapsamı dışında kalmanız sizin sorumluluğunuzdadır. Turun ilk günü Salda Gölü olacağı için gölde yürüyüş yapmak veya yüzmek için yanınıza plaj çantası içinde alternatif kıyafetlerinizi getiriniz bunu valizden bağımsız olarak kabin bölümüne alacaksınız.

Uyarı

Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir.

Tur Adı Isparta Lavanta Bahçeleri Salda Gölü Konya Sille Kelebekler Vadisi
Tur Tarihi 17.07.2020
Gezilecek Yerler Kuyucak Lavanta Bahçeleri, Salda Göl, Isparta, Sagallasos Antik Kenti, Kelebekler Vadisi, Sille, Konya
Geceleme 1 Gece 2 Gün
Ulaşım Otobüs
Kalkış Noktaları Adana, Konya
Kişi Başı 530 TL
Bu Tura Neden Gitmeliyim ? Bembeyaz kumlarla çevrili Türkiye’nin Maldivleri Salda Gölünden Göller bölgesinin lavanta kokulu köylerine kadar unutamayacağınız bir yolculuk...

BU TURU PAYLAŞ

KOLTUK SEÇ

BU TURU SATIN AL