‘’Atatürk’ün Ata Yurdu Taşkale’’

ERMENEK KARAMAN HADİM MUT İVRİZ

‘’Göksu Şelalesi Zeyve Pazarı Alahan Manastırı Tol Kervansarayı Meraspolis Mağarası Taşkale Manazan Mağaraları İvriz Kaya Anıtı‘’

17 - 18 Eylül, 22 - 23 Ekim 2022

Detaylı Tur Programı için arayınız...

Tarih Açıklama
NAKİT & K.K TEK ÇEKİM K.K 3 TAKSİT K.K 6 TAKSİT
KİŞİ BAŞI 1.250TL 1.430TL 1.475TL
0-2 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 90TL 90TL 90TL
3-6 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 750TL 775TL 795TL
7-11 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 990TL 1.020TL 1.050TL
TEK KİŞİ KONAKLAMA FARKI 300TL 1.430TL 330TL

FİYATLARIMIZ İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI KONAKLAMA FİYATLARIDIR. KİŞİ TEK KALMAK İSTERSE OTEL SEÇİMİNE GÖRE TEK KİŞİLİK KONAKLAMA FARKINI TUR ÜCRETİNE EKLEMEK ZORUNDADIR. TAKSİK SEÇENEKLERİ WORLD - AXESS - MAXİMUM BONUS BANKA KARTLARINA YAPILMAKTADIR. 3 YAŞ ALTI ÇOCUK KOLTUK ALMAZSA SADECE 90 TL SİGORTA ÖDER.

TUR ÖNCESİ ÖDEME ALINMAMIŞ HİÇ BİR REZERVASYON TARAFIMIZCA KESİN SAYILMAMAKTADIR

Önemli Not

Sezon yoğunluğu dolayısı ile konaklama yapılan otelde değişiklik olabilir. Tur kalkışından 2 gün öncesinde bu konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Koltuklarımız numaralı olup ödeme esnasında makbuzunuza yazılacaktır. Kayıt esnasında vereceğiniz eksik bilgi dolayısı ile sigorta kapsamı dışında kalmanız sizin sorumluluğunuzdadır. Tura katılım sayısına göre araç tipinde değişiklik olabilir. Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Gezi öncesi mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir.

 

Tur Hakkında:

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 1.100 Km

Öğle Yemekleri: 1. Gün Karaman’da, 2. Gün Ermenek’te Konya mutfağına özgü lezzetleri tadabilirsiniz.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Büfe veya Set Mönü olarak olacaktır.

Kıyafet: Sonbahar dönemi olduğu için ve bölgemize oranla ciddi sıcaklık farkları bulunduğu için inceden kalına doğru giyeceğimiz ve hava durumuna göre vücut dengemizi koruyabileceğimiz kıyafetler seçmeniz ricadır. Mont, yağmurluk, şemsiye ve rahat ayakkabı ile sırt çantası yanımıza almayı unutmuyoruz.

Tur Adı Ermenek Karaman Hadim Mut İvriz
Gezilecek Yerler ‘’Göksu Şelalesi Zeyve Pazarı Alahan Manastırı Tol Kervansarayı Meraspolis Mağarası Taşkale Manazan Mağaraları İvriz Kaya Anıtı‘’
Geceleme 1 Gece 2 Gün
Ulaşım Otobüs
Kalkış Noktaları Adana
Kişi Başı 1250 TL
Bu Tura Neden Gitmeliyim ? Farklı Bir Rota Arıyorsan

Bu Turu Paylaş