Tarihin İzinde

‘’Sonsuzluğu Arayan Kral Antiochos’un Gizemli Ülkesi ve Zerzevan Mithras Tapınağı’’

DİYARBAKIR ZERZEVAN KALESİ MİTHRAS TAPINAĞI SİVEREK TAKORAN VADİSİ ADIYAMAN NEMRUT KÂHTA

23 - 25 Eylül, 07 - 09 Ekim 2022

Detaylı Tur Programı için arayınız...

Tarih Açıklama
NAKİT & K.K TEK ÇEKİM K.K 3 TAKSİT K.K 6 TAKSİT
KİŞİ BAŞI 1.590TL 1.630TL 1.690TL
0-2 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 90TL 90TL 90TL
3-6 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 1.090TL 1.120TL 1.150TL
7-11 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 1.390TL 1.430TL 1.475TL
TEK KİŞİ KONAKLAMA FARKI 890TL 1.630TL 950TL

FİYATLARIMIZ İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI KONAKLAMA FİYATLARIDIR. KİŞİ TEK KALMAK İSTERSE OTEL SEÇİMİNE GÖRE TEK KİŞİLİK KONAKLAMA FARKINI TUR ÜCRETİNE EKLEMEK ZORUNDADIR. TAKSİK SEÇENEKLERİ WORLD - AXESS - MAXİMUM BONUS BANKA KARTLARINA YAPILMAKTADIR. 3 YAŞ ALTI ÇOCUK KOLTUK ALMAZSA SADECE 90 TL SİGORTA ÖDER.

TUR ÖNCESİ ÖDEME ALINMAMIŞ HİÇ BİR REZERVASYON TARAFIMIZCA KESİN SAYILMAMAKTADIR

Önemli Not

Sezon yoğunluğu dolayısı ile konaklama yapılan otelde değişiklik olabilir. Tur kalkışından 2 gün öncesinde bu konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Koltuklarımız numaralı olup ödeme esnasında makbuzunuza yazılacaktır. Kayıt esnasında vereceğiniz eksik bilgi dolayısı ile sigorta kapsamı dışında kalmanız sizin sorumluluğunuzdadır. Tura katılım sayısına göre araç tipinde değişiklik olabilir. Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Gezi öncesi mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir.

 

Tur Hakkında:

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 1.300 Km

Öğle Yemekleri: 1. Gün Diyarbakır’da serbest öğle yemeği süresinde Diyarbakır Mutfağına özgü (Kaburga Dolması ve Kebap çeşitlerini deneyebilirsiniz. 2. Gün Takoran Vadisinde buraya özgü balık veya yöre yemeklerini tadabileceğiz.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, akşam yemeği tur ücretine dâhildir.

Yöresel Eğlence: Otelde alınacak yemek sonrası eski Diyarbakır’da konaklarda yöresel müzikli eğlencelere katılabilirsiniz.

Kıyafet: Gece ve Gündüz Arasında Sıcaklık Farkı Bariz Belli Olduğu İçin Gece İçin Bir Hırka Bulundurmanız Ayrıca Rahat Bir Gece Yolculuğu Yapmanız İçin Rahat Kıyafetler Tercih Etmeniz Tavsiyedir.

Tur Adı Diyarbakır Zerzevan Kalesi Mithras Tapınağı Siverek Takoran Vadisi Adıyaman Nemrut Kâhta
Gezilecek Yerler Diyarbakır Zerzevan Kalesi Mithras Tapınağı Siverek Takoran Vadisi Adıyaman Nemrut Kâhta
Geceleme 1 Gece 2 Gün
Ulaşım Otobüs
Kalkış Noktaları Adana
Kişi Başı 1590 TL
Bu Tura Neden Gitmeliyim ? Karanlık mağara duvarlarına çizilen küçük resimlerden, devasa anıtlara... Bugünün sırrı dününde saklı... Haydi durma keşfet...

Bu Turu Paylaş