tarihin izinde çanakkale geçilmez

ESKİ FOÇA AYVALIK CUNDA ADASI ÇANAKKALE GELİBOLU

Şeytan Sofrası, Seyit Onbaşı, 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı, Anzak Koyu, Arı Burnu
Gölyazı, Ağlayan Çınar, Uluabat Gölü
04 - 07 Haziran, 22 - 25 Ekim
Tarih, Doğa, Kültür Gezisi

2020 1. Gün:

Saat 18.00’da İstasyon önünde buluşmamızın ardından saat 18.30 da İzmir / Eskifoça’ya hareket ediyoruz.

2020 2. Gün:

Sabahın ilk ışıklarıyla masmavi denizi ve taş sokaklarıyla bizleri karşılayan Eskifoça’ya varış. Burada alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Eski Foça sokaklarında yürüyüş yapacağız. Kale - Liman ve Sahili gördükten sonra serbest zaman veriyoruz. Bu zaman içerisinde meşhur dibek kahvesi içebilir ve sakız dondurmasının tadına bakabilirsiniz. Eski Foça gezimizin ardından Şeytan Sofrası’na hareket ediyoruz. Sarımsaklı Plajı, Ayvalık ve Cunda Adası’nın muhteşem güzelliğini ayaklarınızın altına seren bu tepede vereceğimiz fotograf molasının ardından keyif çaylarımızı içip Ayvalık içinden geçerek Cunda Adasına gidiyoruz. Cunda Adası’nda serbest gezme molası veriyoruz. Burada meşhur Ayvalık Tostu yiyebilirsiniz. Ege’nin birbirinden güzel turizm kentlerini gezdikten sonra konaklama yapacağımız 4* Otele varış ve alacağımız akşam yemeğimizin ardından dinlenme.

2020 3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da otelden ayrılıp Çanakkale’ye hareket ediyoruz. Deniz ve zeytin ağacı manzaraları eşliğinde Çanakkale’ye varış ve vapurla Gelibolu Yarımadasına geçiyoruz. Dünya Savaş Tarihi açısından önemli bir yer tutan ve imkânsızın başarıldığı yer kabul edilen Gelibolu Yarımadasında duygularınıza hâkim olamayacağınız bir geziye başlayacağız. Kilit Bahir Kalesi, Seyit Onbaşı Heykeli, Büyük Abide, 57.Alay Şehitliği ve Conkbayırı ve Arı Burnu göreceğimiz önemli noktalardır. Gelibolu gezimizin ardından tekrar arabalı vapur ile Çardak İskelesine geçiş ve Bandırma’ya hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuk sonrası varacağımız Bandırma’da konaklama yapacağımız 4* Otele yerleşme ve alacağımız akşam yemeğimizin ardından geceleme.

2020 4. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelden ayrılıp Gölyazı Köyü’ne hareket ediyoruz. 4 saatlik yolculuğumuzun ardından Gölyazı’ya varış.  Uluabat Gölü kenarında şirin bir köy olan Gölyazı Köy meydanında Ağlayan Çınar ve eski köy evlerini gördükten sonra, çınar ağaçlarının altında köy kahvesinde çay – kahve molası veriyoruz. Buradaki gezilerimizin ardından Adana’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Çay – Konya – Ulukışla yol güzergâhından geç saatte Adana’ya varış ve turumuzun sonu. Bir başka organizasyonda görüşmek üzere…

Tarih Açıklama
22.10.2020
NAKİT & K.K TEK ÇEKİM K.K 3 TAKSİT K.K 6 TAKSİT
KİŞİ BAŞI 890TL 920TL 945TL
0-2 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 90TL 90TL 90TL
3-6 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 490TL 510TL 525TL
7-11 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 690TL 715TL 735TL
TEK KİŞİ KONAKLAMA FARKI 300TL 920TL 320TL

FİYATLARIMIZ İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI KONAKLAMA FİYATLARIDIR. KİŞİ TEK KALMAK İSTERSE OTEL SEÇİMİNE GÖRE TEK KİŞİLİK KONAKLAMA FARKINI TUR ÜCRETİNE EKLEMEK ZORUNDADIR. TAKSİK SEÇENEKLERİ WORLD - AXESS - MAXİMUM BONUS BANKA KARTLARINA YAPILMAKTADIR. 3 YAŞ ALTI ÇOCUK KOLTUK ALMAZSA SADECE 90 TL SİGORTA ÖDER.

TUR ÖNCESİ ÖDEME ALINMAMIŞ HİÇ BİR REZERVASYON TARAFIMIZCA KESİN SAYILMAMAKTADIR

Önemli Not

Sezon yoğunluğu dolayısı ile konaklama yapılan otelde değişiklik olabilir. Tur kalkışından 2 gün öncesinde bu konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Koltuklarımız numaralı olup ödeme esnasında makbuzunuza yazılacaktır. Kayıt esnasında vereceğiniz eksik bilgi dolayısı ile sigorta kapsamı dışında kalmanız sizin sorumluluğunuzdadır.

 Uyarı

Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir.

Tur Adı Çanakkale Gelibolu Ayvalık Cunda Adası Gölyazı
Tur Tarihi 22.10.2020
Gezilecek Yerler Eski Foça, Cunda Adası, Ayvalık, Çanakkale,Gelibolu, Şeytan Sofrası, Seyit Onbaşı, 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı, Anzak Koyu, Arı Burnu Gölyazı, Ağlayan Çınar, Uluabat Gölü
Geceleme 2 GECE 4 GÜN
Ulaşım Otobüs
Kalkış Noktaları Adana, Tarsus
Kişi Başı 890 TL
Bu Tura Neden Gitmeliyim ? Kurtuluş savaşı mücadelemizi en iyi anlayabilmek için bu turu kaçırmamalısın...

BU TURU PAYLAŞ

KOLTUK SEÇ

BU TURU SATIN AL