Haydi Doğaya
‘’Renklerin Eşliğinde Doğa’nın Kalbine Yolculuk’’
AMASRA SAFRANBOLU YEDİGÖLLER BOLU
Kaymakamlar Evi, Cinci Han, Arasta Çarşısı, Hıdırlık Tepesi, Bakacak Tepesi, Çekiciler Çarşısı, Kemere Köprüsü Büyük Göl Serin Göl Deringöl Nazlı Göl Küçük Göl İnce Göl Kuru Göl
30 Eylül - 02 Ekim, 14 - 16 Ekim, 28 - 30 Ekim, 04 - 06 Kasım 2022
Detaylı Tur Programı için arayınız...
Tarih Açıklama
NAKİT & K.K TEK ÇEKİM K.K 3 TAKSİT K.K 6 TAKSİT
KİŞİ BAŞI 1.590TL 1.630TL 1.675TL
0-2 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 90TL 90TL 90TL
3-6 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 1.140TL 1.170TL 1.190TL
7-11 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 1.390TL 1.430TL 1.475TL
TEK KİŞİ KONAKLAMA FARKI 350TL 1.630TL 370TL

FİYATLARIMIZ İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI KONAKLAMA FİYATLARIDIR. KİŞİ TEK KALMAK İSTERSE OTEL SEÇİMİNE GÖRE TEK KİŞİLİK KONAKLAMA FARKINI TUR ÜCRETİNE EKLEMEK ZORUNDADIR. TAKSİK SEÇENEKLERİ WORLD - AXESS - MAXİMUM BONUS BANKA KARTLARINA YAPILMAKTADIR. 3 YAŞ ALTI ÇOCUK KOLTUK ALMAZSA SADECE 90 TL SİGORTA ÖDER.

TUR ÖNCESİ ÖDEME ALINMAMIŞ HİÇ BİR REZERVASYON TARAFIMIZCA KESİN SAYILMAMAKTADIR

Önemli Not

Sezon yoğunluğu dolayısı ile konaklama yapılan otelde değişiklik olabilir. Tur kalkışından 2 gün öncesinde bu konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Koltuklarımız numaralı olup ödeme esnasında makbuzunuza yazılacaktır. Kayıt esnasında vereceğiniz eksik bilgi dolayısı ile sigorta kapsamı dışında kalmanız sizin sorumluluğunuzdadır. Tura katılım sayısına göre araç tipinde değişiklik olabilir. Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Gezi öncesi mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir.

 

Tur Hakkında:

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 1.900 Km

Öğle Yemekleri: 1. Gün Amasra’da Balık, Salata, Meze Keyfi Yapabilirsiniz.2. Gün Yedigöller Turunda En iyi Alternatif Barbekü Olacak. Muhteşem doğada en güzel seçenek.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Büfe veya Set Mönü olarak olacaktır.

Kıyafet: Sonbahar dönemi olduğu için ve bölgemize oranla ciddi sıcaklık farkları bulunduğu için inceden kalına doğru giyeceğimiz ve hava durumuna göre vücut dengemizi koruyabileceğimiz kıyafetler seçmeniz ricadır. Mont, yağmurluk, şemsiye ve rahat ayakkabı ile sırt çantası yanımıza almayı unutmuyoruz.

Tur Adı Amasra Safranbolu Yedigöller Bolu
Gezilecek Yerler Kaymakamlar Evi, Cinci Han, Arasta Çarşısı, Hıdırlık Tepesi, Bakacak Tepesi, Çekiciler Çarşısı, Kemere Köprüsü Büyük Göl Serin Göl Deringöl Nazlı Göl Küçük Göl İnce Göl Kuru Göl
Geceleme 1 Gece 2 Gün
Ulaşım Otobüs
Kalkış Noktaları Adana
Kişi Başı 1590 TL
Bu Tura Neden Gitmeliyim ? gökyüzünü sadece ağaç dalları arasından izlemeyi unuttuysanız,

Bu Turu Paylaş