Haydi Doğaya

‘‘Torosların Eteklerinde Hem Kayak Hem Termal Tatili’’

YEDİKUYULAR KAYAK MERKEZİ BAŞKONUŞ YAYLASI

DÖNGELE KAPLICALARI 4* ORKİS TERMAL

KAHRAMANMARAŞ

YEPYENİ BİR KAYAK MERKEZİ, LEZZETLİ YEMEKLERİ VE KEŞFEDİLMEYE DEĞER
TARİHİ İLE KAHRAMANMARAŞ SİZLERİ BEKLİYOR

06 - 07 Mart 2021

2021 Cumartesi 1.Gün

Sabah saat 07.00’da istasyon önünde buluşmamızın ardından saat 07.30’da Ceyhan, Kadirli, Andırın yolu üzerinden çam ağaçları manzaralı yolculuğumuz eşliğinde Başkonuş Yaylası’na saat 10.00 sularında geliyoruz. Kendinizi adeta İsviçre Alplerinde zannedeceğiniz devasa çam ağaçları arasında doğa ve karın tadını çıkarabileceğimiz serbest zaman süremizde ayrıca buradaki kar aktivitelerinden de faydalanabilirsiniz. Kar motoru ve kızak gibi eğlenceli aktivitelerin yanı sıra mini barınaklarında görebileceğimiz Geyikleri, Kazları ve Atları fotoğraflayabiliriz. Burada geçireceğimiz zaman sonrası konaklama yapacağımız 4* Orkis Palace Otele gidiyoruz. Sır Barajı ve yemyeşil manzarası ile Torosların eteklerinde yer alan termal otelimize yerleşmemizin ardından otelde öğle yemeğimizi alıyoruz.  Yemek sonrası pandemi kuralları doğrultusunda otel termal havuz ve spa ünitelerinden yararlanabiliriz. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrası geceleme.

2021 Pazar 2. Gün

Günaydın… Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 11.00’a kadar serbest zaman. Pandemi kuralları doğrultusunda otel termal havuz ve spa ünitelerinden yararlanabiliriz. Otelde geçireceğimiz zaman sonrası çıkışımızı yapıp Torosların en yeni kayak merkezi Yedikuyular Kayak Merkezi’ne gidiyoruz. Panoramik şehir turumuz eşliğinde yolumuz üzerinde Hatuniye Camii, Taşhan, Tarihi Maraş Çarşısı, Çukur Hamamı, Kâtip Han, Sütçü İmam Anıtı, Taş Medrese, Ulu Cami gibi eserleri görerek Manzaralı bir yolculuk sonrası varacağımız kayak merkezinde vereceğimiz serbest zamanda Kayak, Kızak, Teleferik vb. aktivitelerden faydalanabiliriz. Yaklaşık olarak saat 16.00 sularında kayak merkezinden ayrılıp Adana’ya dönüş için yola çıkıyoruz. Yaklaşık olarak saat 21.00 sularında Adana’ya varış. Bir başka turda görüşmek dileğiyle.

Tarih Açıklama
06.03.2021
NAKİT & K.K TEK ÇEKİM K.K 3 TAKSİT K.K 6 TAKSİT
KİŞİ BAŞI 499TL 520TL 540TL
0-2 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 90TL 90TL 90TL
3-6 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 250TL 270TL 290TL
7-11 YAŞ ÇOCUK(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 350TL 370TL 390TL
TEK KİŞİ KONAKLAMA FARKI 225TL 520TL 240TL

FİYATLARIMIZ İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI KONAKLAMA FİYATLARIDIR. KİŞİ TEK KALMAK İSTERSE OTEL SEÇİMİNE GÖRE TEK KİŞİLİK KONAKLAMA FARKINI TUR ÜCRETİNE EKLEMEK ZORUNDADIR. TAKSİK SEÇENEKLERİ WORLD - AXESS - MAXİMUM BONUS BANKA KARTLARINA YAPILMAKTADIR. 3 YAŞ ALTI ÇOCUK KOLTUK ALMAZSA SADECE 90 TL SİGORTA ÖDER.

TUR ÖNCESİ ÖDEME ALINMAMIŞ HİÇ BİR REZERVASYON TARAFIMIZCA KESİN SAYILMAMAKTADIR

 

ÖNEMLİ NOT

Sezon yoğunluğu dolayısı ile konaklama yapılan otelde değişiklik olabilir. Tur kalkışından 2 gün öncesinde bu konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Koltuklarımız numaralı olup ödeme esnasında makbuzunuza yazılacaktır. Kayıt esnasında vereceğiniz eksik bilgi dolayısı ile sigorta kapsamı dışında kalmanız sizin sorumluluğunuzdadır.

 

Uyarı

Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Yedikuyular Dağı Kayak Günü için yanınıza yedek kıyafet ve kar ile ilgili malzemelerinizin olacağı bir sırt çantası mutlaka bulundurun aksi takdirde otobüsün bagaj bölümünden ara duraklarda veya Yedikuyular ‘da eşya tedarik etmeniz imkânsız olabilir.

Tur Adı Yedikuyular Kayak Merkezi & Başkonuş Yaylası
Tur Tarihi 06.03.2021
Gezilecek Yerler Yedikuyular Kayak Merkezi, Kahramanmaraş Tarihi çarşı, Kent Ormanları, Teras, Orkis Termal, Döngele Kaplıcaları
Geceleme 1 Gece 2 Gün
Ulaşım Otobüs
Kalkış Noktaları Adana, Osmaniye
Kişi Başı 499 TL
Bu Tura Neden Gitmeliyim ? Sıradan turlardan sıkıldıysan, farklı yerler ve tatlar istiyorsan birde kar olsun diyorsan bu gezi kaçmaz. üstelik termal otel keyfi...

Bu Turu Paylaş